Oferta

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Zaopatrz Swój dom w rolety, które doskonale izolują termicznie, wyciszają dźwięki dochodzące z zewnątrz oraz stanowią barierę przed nieproszonymi gośćmi.

Do wyboru mamy system podtynkowy, adaptacyjny i nastawny. Rolety są produkowane z profili aluminiowych, które w środku wypełnione są pianką poliuretanową. Wszystko z myślą o poprawie bilansu energetycznego Twojego domu.

Naszym systemodawcą jest firma Aluprof, jeden z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie.

AL-13-029

BRAMA ROLOWANA

Zabezpiecz odpowiednio Swój garaż. Bramy rolowane można zamontować w nowo powstałych budynkach lub tych już istniejących.
Posiadają wbudowany silnik co sprawia, że są wygodne w użytkowaniu. W przypadku awarii zasilania, bramę można otworzyć za pomocą awaryjnego napędu ręcznego.
Jej zaletą jest oszczędność miejsca, zwijana pionowo do skrzynki.

MOSKITIERY

W naszej ofercie mamy moskitiery stałe na okna, montowane na bezinwazyjnych uchwytach obrotowych.

Drugim produktem idealnie nadającym się do okien zwykłych lub dachowych jest moskitiera rolowana, zwijana do kasetki.

Do drzwi balkonowych, tarasu doskonale nadają się moskitiery przesuwne lub moskitiera na zawiasach.

Wszystkie wyżej wymienione dają doskonałą ochronę przed insektami. Moskitiery wykonane są z aluminium i dostępne w wielu kolorach, co pozwala nam dostosować się do potrzeb klienta.

MARKIZA

Doskonała ochrona przed słońcem w upalne dni. Wysokiej jakości produkty stworzone z myślą o przysłonięciu dużych powierzchni płaskich takich jak tarasy, balkony czy ogródki restauracyjne.

Nowoczesne rozwiązania oraz ponadczasowy design produktów marki SELT, idealnie wpasuje się do Waszych domów.

Trwałość i wytrzymałość systemu zapewnia konstrukcja z ekstrudowanego aluminium, lakierowana metodą proszkową. Duży wybór tkanin akrylowych .

Odpowiednio dobrane sterowanie elektryczne wraz z automatyką pogodową dodaje funkcjonalności systemu.

 

living-room-1872191_1920

ROLETKI I ŻALUZJE

Wewnętrzne osłony, które idealnie pasują do okien PCV, drewnianych oraz aluminiowych. Zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem oraz zagwarantują Państwu prywatność. Dodatkowo roletki materiałową są idealną alternatywą dla firanek.

Mamy wiele rodzajów roletek materiałowych:

  • roletki dzień/noc
  • roletka plisowana
  • roletka materiałowa
  • roletka dachowa
  • żaluzje pionowe
  • żaluzje poziome
external_roller_blinds_005

REFLEKSOL

Osłona przeciwsłoneczna Refleksol pomaga w zachowaniu stałej, komfortowej temperatury w pomieszczeniu narażonym na działanie promieni słonecznych. Jednocześnie umożliwia ograniczenie użycia urządzeń klimatyzacyjnych, przyczyniając się do zmniejszenia kosztów eksploatacji budynków.

Refleksol nadaje się do przeszklonych powierzchni, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Stosowane w roletach tkaniny HIGH-T-TEX, Polyscreen, Screen, dzięki swoim właściwościom, gwarantują skuteczną barierę optyczną dla wpadającego do pomieszczenia światła, tłumią kontrasty, zachowując dobrą widoczność na zewnątrz.

 

venetian_blinds_31

ŻALUZJE FASADOWE

Skutecznie zabezpieczają pomieszczenie przed nagrzaniem oraz powstrzymują promienie słoneczne wpadające do wnętrza pomieszczenia.  Lamele żaluzji swobodnie można regulować, co umożliwia wybór odpowiedniego zaciemnienia.

Żaluzje fasadowe nadają obiektom nowoczesny i ciekawy wygląd. Produkowane w dwóch kształtach lamele C i zbliżone do litery Z. Lekka konstrukcja i atrakcyjny wygląd. Możliwość wyboru napędu i zastosowanie automatyki pogodowej to dodatkowe zalety.

Specjalne powłoki lakiernicze, gwarantują odporność na warunki atmosferyczne. Solidne wykończenie prowadnic i blach osłonowych oraz elementów mocujących zapewnia trwałość na lata.