Refleksol

SYSTEM R_95 ZiiiP

Refleksol 95 Ziiip to samonośna roleta zewnętrzna o kompaktowych wymiarach. Maksymalna szerokość osłony to 2,7m, a wysokość 3m. Do montażu wnękowego lub ściennego. Kaseta, prowadnice wykonane z aluminium ekstrudowanego. Refleksol Ziiip 95 to roleta tekstylna do montażu na zewnątrz, zaprojektowana tak, aby tkanina pozostawała w ciągłym napięciu niezależnie od położenia. Takie rozwiązanie pozwala cieszyć się funkcjonalnością rolety nawet przy silnych, porywistych wiatrach.  Rolety do powierzchni pionowych typu Refleksol to najlepsze rozwiązanie do zachowania stałej temperatury pomieszczeń nasłonecznionych.

SYSTEM R_103

Refleksol w systemie kasetowym z ekstrudowanego aluminium. Rewizja systemu jest od przodu kasety. Może zostać wyposażony w profile przeciwwietrzne ANTYWIND, estetyczne linki z naciągiem lub funkcję pełnego zaciemnienia (wyłącznie do stosowania wewnątrz). Prowadnice GC30F i GC30FD mogą stanowić element nośny dla kasety. Osłonę można doposażyć w silnik elektryczny i prowadnice boczne linkowe lub aluminiowe. Refleksol 103 z solidną kasetą pozwala na wykonanie żaluzji w dużych wymiarach. Przy wersji linkowej, maksymalna szerokość osłony to 3,5m, a wysokość 3m. Wersja z prowadnicami może zostać wykonana w maksymalnych wymiarach 4,5m szerokości oraz 4m wysokości.

SYSTEM XL

Jest to system bezkasetowy. Estetyczne uchwyty i wykończenie ze stali kwasoodpornej sprawia, że system ten znakomicie nadaje się do nowoczesnych wnętrz. Możliwa jest wersja wolnowisząca (tylko montaż wewnętrzny) oraz możliwość zastosowania różnych wariantów belek dolnych. Za dopłatą osłonę można doposażyć w silnik elektryczny i prowadnice boczne linkowe. Dostępna jest szeroka gama tkanin o różnych właściwościach odbijających światło słoneczne.

WIĘCEJ DOSTĘPNYCH SYSTEMÓW I INFORMACJI ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA STRONIE