Nasze rolety wykonane są z elementów renomowanych firm na rynku europejskim. Dzięki nowoczesnej technologii oraz odpowiednio dobranym surowcom, uzyskujemy produkty wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. W trosce o ochronę środowiska naturalnego w profilach aluminiowych zastosowano piankę poliuretanową która nie zawiera szkodliwego freonu, a użyte farby nie zawierają metali ciężkich takich jak kadm czy ołów. Jakość naszych rolet jak również elementów do ich produkcji poparta jest aprobatami technicznymi.


SYSTEM ADAPTACYJNY
Przeznaczony jest do stosowania w istniejących budynkach. Roleta zwijana jest do skrzynki aluminiowej umieszczonej na ścianie lub w ościeży. W systemie tym oferujemy dwa rodzaje skrzynek: skrzynki czworokątne i okrągłe w systemie OWAL. W systemie typu OWAL, dotychczasowa sprawdzona i niezawodna technika została połączona z elegancką i nowoczesną skrzynką aluminiową o zaokrąglonym kształcie.


SYSTEM PODTYNKOWY
System do zastosowania w nowo wznoszonych oraz już w istniejących budynkach. Skrzynka roletowa po otynkowaniu jest niewidoczna. Jedynym widocznym elementem skrzynki jest płyta rewizyjna. System ten zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną (ma przewagę nad systemami nadprożowymi, ponieważ nie ingeruje w konstrukcję okna, drzwi i nadproża, a więc nie narusza ich właściwości izolacyjnych i akustycznych),
zapewnia dyskretne wkomponowanie skrzynki rolety w fasadę budynku, natomiast pozostałym elementom umożliwia dopasowanie kolorystyczne do barwy okien,
pokrywa rewizyjna umieszczona w skrzynce pozwala na wykonanie konserwacji elementów mechanicznych rolety z zewnątrz budynku,

System ten jest możliwy do zastosowania również w istniejących obiektach, w trakcie modernizacji budynku lub przy wymianie okien.


SYSTEM NADPROŻOWY
System nadprożowy SKN podobnie jak system podtynkowy stosowany jest w nowo wznoszonych budynkach. Oferowane przez naszą firmę skrzynki SKN są nowoczesnymi elementami budowlanymi, gotowymi do zastosowania przez przedsiębiorstwa budowlane W dzisiejszych czasach skrzynka SKN jest gotowym rozwiązaniem i należy do normalnego obrazu budowy. Dzięki specjalnej technologii, zastosowaniu "twardego styropianu" oraz odpowiednio dobranego nośnika tynku gwarantowana jest odporność na starzenie. Równocześnie system ten charakteryzuje się dobrą izolacyjnością akustyczną i termiczną.


ROLETY NAOKIENNE
Oferowane do montażu z każdym systemem profili okiennych PCV, również z drewna i aluminium. Instalowanie rolety na etapie osadzania stolarki przez mocowanie skrzynki rolety i prowadnic z PCV na ramie okiennej lub drzwiowej. System rolet do częściowej lub całkowitej zabudowy (system podtynkowy z klapą rewizyjną od spodu).

Zaletą rolet naokiennych jest:
estetyczny wygląd,
szybki montaż na oknie za pomocą klipsa lub listwy mocującej.
Dzięki zastosowaniu szerokiej klapy rewizyjnej łatwy dostęp do wnętrza rolety celem dokonania konserwacji lub naprawy.
System ten charakteryzuje się doskonałą izolacją termiczną i akustyczną,
szeroki wybór kolorystyki skrzynek i prowadnic dostosowany do renolitu stolarki otworowej oferowanej na rynku przez producentów okien.
P.H.U. SOMAX
47-400 Racibórz, PL
ul. Warszawska 13

tel. +48 32/415-83-51
fax +48 32/415-83-51

Biuro Obsługi Klienta
email: biuro@somax.com.pl

O firmie | News | Rolety | Markizy | Moskitiery | Bramy | Galeria | Kontakt

Polityka priv/cookies | web by iem.pl | Copyright © 2008-2016 SOMAX | stat:

tel: 032 / 415-83-51
www: www.somax.com.pl
mail: biuro@somax.com.pl